Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás

Revitalizace bytových domů

Velká část bytových a panelových domů potřebuje revitalizaci. Nejčastěji zateplení obvodových stěn, ale také rekonstrukce bytů a celého domu. Tedy rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce vstupů, balkónů, lodžií, výměna oken a dveří apod. Základem je však dobré zateplení celé budovy. Špatně zateplené stěny působí negativně na zdraví obyvatel domu, zvyšují náklady na vytápění a vytvářejí prostředí podporující vznik plísní.

Proč se do toho pustit se STAFI?

  • Máme za sebou spoustu úspěšně dokončených revitalizací bytových domů.
  • Pomůžeme Vám zajistit – získání dotace, financování, vizualizaci nové fasády, projektovou dokumentaci, veškerá povolení, kolaudaci. Jednoduše vše potřebné k úspěšné realizaci projektu.
  • Termíny pouze neslibujeme, my je plníme.
  • Díky naším zkušenostem odvádíme vysoce kvalitní práci za využití nejmodernějších technologií a postupů.
  • Revitalizace realizujeme rychle a efektivně, abychom během prováděných prací, co nejméně narušili běžný život nájemníků.
  • Disponujeme technologií termovizního měření budov, která bezchybně odhalí místa, kde dochází k tepelným ztrátám.

 

Přijďte se podívat do naší zrekonstruované vzorkové prodejny dveří. Kromě vystavených dveří Vám zde nabídneme odborný servis, konzultaci, poradenství, cenovou nabídku i zaměření. Stačí se přijít přesvědčit v pracovní dny od 8 do 16 hod do Štrossovi ulice 905 (U Kostelíčka), Pardubice.

Nezapomeňte, že na dveře je nutné myslet již při samotném projektu či návrhu rekonstrukce. Ve vzorkové prodejně všem zájemcům pomůžeme s celou řadou otázek – jaký je správný stavební rozměr pro dveře, jaká je správná šířka zdi pro obložky a další. Samozřejmě zaručujeme odbornou montáž včetně záručního a pozáručního servisu.

Domluvte si schůzku s vedoucí prodejny Gabrielou Dobravovou, ráda Vám se vším poradí.

tel: 739 301 926

email: doubravova@stafisro.cz

Zastoupené značky:

 

 

 

Dodávky a montáž plastových i dřevěných oken

V oblasti výplní otvorů se specializujeme na dodávky a montáž plastových oken z profilů ALUPLAST, tak i dřevěných eurooken TWW i ostatních typů jako například špaletových oken, posuvných a další.

K distribuci plastových oken je zaveden velkoobchod, kde je stále na skladě 12 druhů typizovaných oken pro panelové domy.

Pro styk se zákazníkem slouží VZORKOVÁ PRODEJNA ve Štrossově ulici v Pardubicích. Zde Vám poskytneme veškeré informace.

Truhlářská výroba – STAFI

Pro truhlářskou výrobu slouží náš vlastní areál ve Starém Hradišti o celkové ploše 4500m čtverečných. Díky pravidelným investicím do nových technologii disponujeme jednou z nejmoderněji vybavených truhláren ve Východních Čechách. V našich dílnách tvoříme výrobky jak z masivního dřeva, tak i z lamino desek. Typicky se zabýváme výrobou oken, dveří, schodišť, kuchyňských linek, vestavných skříní a kancelářského či jiného nábytku.