STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.Štrossova 905, Pardubice 530 02, tel.: 466 614 060, e-mail: stafi@stafi-pardubice.cz
Stavební firma - okna - dveře - parapety - schodiště - zateplování
STAFI s.r.o. -> ZATEPLOVÁNÍ - STAVEBNÍ PRÁCE

Zateplování - Stavební práce

Zateplování domů - zateplování fasád - revitalizace domů 

Revitalizace panelových domů

        Zaměstnanci  firmy používají při zateplování a opravách panelových domů i jiných objektů stavební technologie od renomovaných firem jako je např. BASF, SIKA, STO, PRINCECOLOR, WEBER pro které jsou proškoleni a mohou využít praxí ověřené zkušenosti.

 Zateplování - Stavební práce - REVITALIZACE BYTOVÉHO DOMU + VÝMĚNA OKEN NA TŘÍSLE, PARDUBICE 2010 Zateplování - Stavební práce - Výměna oken na bytovém domě Zdiměřická, PRAHA 4 Zateplování - Stavební práce - REGENERACE BYTOVÉHO DOMU NA HRÁDKU, PARDUBICE  2009 Zateplování - Stavební práce - Zateplení bytového domu č.p. 1891 ul. Sladkovského Pardubice 2010

Průmyslová výstavba

      V této oblasti se firma specializuje na výstavbu betonových skeletů obchodních center, skladů logistického zabezpečení a výrobních hal. Dále se zabýváme výstavbou zvláštních objektů pro laboratorní účely a speciálních budov podléhajících režimu utajení.    

 Zateplování - Stavební práce - Rekonstrukce pavilonu č.3. a 8. Biotest s.r.o. Konárovice Zateplování - Stavební práce - Výstavba haly Logistického centra „Býšť“ 2005 Zateplování - Stavební práce - Montáž betonového skeletu haly logistického zabezpečení v Chotusicích 2007 Zateplování - Stavební práce - Výstavba betonového skeletu haly STOPSHOP Příbram 2008

Bytová výstavba

       Výstavba bytových domů, nebo subdodávky řemesel pro jiné generální dodavatele, ale také veškeré rekonstrukce bytového fondu i objektů občanské vybavenosti.

 Zateplování - Stavební práce - Dodávka a montáž oken a dveří na akci Bytový dům ul.Jana Palacha v Pardubicích 2007 Zateplování - Stavební práce - VÝSTAVBA BYTOVÉHO DOMU OSNICE U PRAHY 2008 Zateplování - Stavební práce - DODÁVKA OKEN A DVEŘÍ BYT.DŮM DUBINA PARDUBICE  2007 Zateplování - Stavební práce - DODÁVKA_OKEN_A_DVEŘÍ_MACANOVA_PARDUBICE_2006

Kompletní dodávky střech

       Specializovaný tým pracovníků je pravidelně proškolován k novým technologiím a výrobkům také v oblasti pokládky střech se zaměřením na firmu BRAMAC. U rovných střech se soustřeďujeme na pokládku modifikovaných asfaltových pásů SBS, převážně systémem kotvením.

 Zateplování - Stavební práce - REKONSTRUKCE STŘECHY BENEŠOVO NÁM. PARDUBICE 2008

Speciální stavební činnost

       Zde zařazujeme rekonstrukce retenčních nádrží, rekonstrukce protihlukových stěn, výstavbu informačních center a jiné.

 Zateplování - Stavební práce - REKONSTRUKCE RETENČNÍ NÁDRŽE ČÁSLAV 2005 Zateplování - Stavební práce - Výroba a montáž ,,Doplňkového informačního systému VIA REGIA Zateplování - Stavební práce - Rekonstrukce protihlukové stěny „ Kamenice nad Lipou“ 2005

Protipožární systémy

     V protipožárních systémech jsme vlastníky certifikátu pro montáž sádrokartonu KNAUF a cementotřískových desek CETRIS.

Novinky

Stavební firma STAFI finalizace staveb s.r.o. se již od roku 1997 zaměřuje na dokončovací fáze stavebních prací – okna, dveře, zateplování fasád i rekonstrukce střech.

Provádíme také revitalizace bytových i panelových domů. Pomůžeme vám využít dotaci Zelená úsporám, Nový panel, nebo Jessika.

Kontakt

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.
VZORKOVÁ PRODEJNA OKEN A DVEŘÍ

ŠTROSSOVA 905, PARDUBICE U KOSTELÍČKA

TEL: 466 614 060, 604 243 504 e-mail: stafi@stafisro.cz

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. - netfirmy.czOkna - netfirmy.cz

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Stafi doporučuje: Stabrix - Rakouská vína - Profiklub - 
slide-out-01