STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.Štrossova 905, Pardubice 530 02, tel.: 466 614 060, e-mail: stafi@stafi-pardubice.cz
Stavební firma - okna - dveře - parapety - schodiště - zateplování
STAFI s.r.o. -> OKNA -> plastová okna ALUPLAST

V naší základní nabídce naleznete plastová okna vyrobená z velmi kvalitních profilů německého extrudéra ALUPLAST®. Ze široké škály produktů ALUPLAST® jsme pro Vás vybrali plastová okna a plastové dveře optimální profilové řady. Které zaručují široké spektrum konstrukčních a barevných řešení, na našem trhu jej nabízíme pod originálním obchodním označením.

IDEAL 4000

Pětikomorový profilový systém o šířce 70 mm, s dorazovým těsněním.

Plastová okna vyrobená systémem IDEAL 4000 jsou rozumnou investicí do budoucnosti. Na jejich výrobu jsou použity materiály nejvyšší kvality. Profil IDEAL 4000 je pro svou kompatibilnost s jinými systémy aluplast perfektně vyhovující v individuálních potřebách a už dnes splňují požadavky oken budoucnosti.

                                      

5ti-KOMOROVÝ PROFIL ALUPLAST IDEAL 4000 ROUNDLINE se stavební hloubkou 70 mm. Profil s vysokou stabilitou a pevností v moderním SOFT designu. Dobré tepelně izolační vlastnosti, minimální náročnost na údržbu, dlouhodobá životnost a vysoká užitná hodnota jsou hlavní předností tohoto profilu a řadí jej ke špičce v oblasti plastových oken.

U rámu s výztuhou = 1,3 W/m2K

 

Materiál

5ti-KOMOROVÝ SYSTÉM z kvalitních německých PVC profilů ALUPLAST,se stavební hloubkou 70 mm a mohutnou ocelovou pozinkovanou výztuží ve všech částech rámu i křídla, dimenzovanou na základě statických výpočtů pro dané rozměry prvků. Plastová okna z těchto profilů vytvářejí moderní design a jejich hladký povrch je ideální pro snadnou údržbu a čištění.

 

Sklo

SGG ClimaPlus ULTRA 4-16-4 Uskla = 1,0 W/m2K

Standardně je dodáván s teplým distančním rámečkem Swisspacer, který výrazně minimalizuje možnost rosení na okrajích skla.

 

Barevné provedení

Dodává se standardně bílá oboustranně. Za příplatek možnost dezénů RENOLIT-imitace dřevin a to:

 jednostranný polep folií RENOLIT z exteriérové strany, barva bílá z interiérové strany

 oboustranný polep folií RENOLIT z exteriérové i interiérové strany

 oboustranný polep folií RENOLIT je proveden na bílém nebo hnědém ( probarveném ) profilu

 

Těsnění plastových oken

Dvě celoobvodové trvale pružné těsnění EPDM (jedno na rámu, jedno na křídle) dokonale utěsní proti vnikání vody a povětrnostním vlivům. Sklo je utěsněno trvale pružným těsněním EPDM. Barva těsnění je standardně černá nebo šedá.

 

Kování plastových oken

Obvodové G-U německé výroby. Standardně v základní bezpečnosti a stříbrné povrchové úpravě. Všechna naše okna standardně osazujeme bezpečnostními klikami SECUSTIK

Novinky

Stavební firma STAFI finalizace staveb s.r.o. se již od roku 1997 zaměřuje na dokončovací fáze stavebních prací – okna, dveře, zateplování fasád i rekonstrukce střech.

Provádíme také revitalizace bytových i panelových domů. Pomůžeme vám využít dotaci Zelená úsporám, Nový panel, nebo Jessika.

Kontakt

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.
VZORKOVÁ PRODEJNA OKEN A DVEŘÍ

ŠTROSSOVA 905, PARDUBICE U KOSTELÍČKA

TEL: 466 614 060, 604 243 504 e-mail: stafi@stafisro.cz

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. - netfirmy.czOkna - netfirmy.cz

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Stafi doporučuje: Stabrix - Rakouská vína - Profiklub - 
slide-out-01