STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.Štrossova 905, Pardubice 530 02, tel.: 466 614 060, e-mail: stafi@stafi-pardubice.cz
Stavební firma - okna - dveře - parapety - schodiště - zateplování
STAFI s.r.o. -> PROFIL FIRMY

Profil firmy Stafi Finalizace Staveb s.r.o. 

Plastová okna - zateplování

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. je významnou stavební firmou specializující se na dokončovací fáze stavebních prací. Spektrum poskytovaných služeb je široké – od výplní stavebních otvorů, jako jsou okna a dveře, přes dodávky střech, rekonstrukce a zateplení, až po speciální a charakteristické stavební činnosti.

Firma byla založena v roce 1997, k převodu společnosti na s.r.o. došlo o pět let později, tedy v roce 2002. Od této doby jsme zrealizovali zakázky jak pro soukromé investory, tak pro státní sektor. Značné zkušenosti jsme získali během spolupráce na projektech připravovaných pro nadnárodní společnosti. Ač působíme především v Pardubickém kraji, stopy naší činnosti naleznete po celé České republice. V sekci Stavební reference jsme pro Vás připravili chronologický přehled již realizovaných projektů.

V roce 2003 jsme úspěšně splnili podmínky pro získání certifikátu systému řízení jakosti ISO 9001:2001 od ČLPR – Český lodní a průmyslový registr. V normě ISO 9001 jsou specifikovány požadavky na systém managementu jakosti, jenž může firma STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. používat. Pro koncové klienty tento důležitý mezník v historii firmy znamená zhodnocení garantované kvality připravovaných staveb.

V roce 2006 jsme se rozhodli požádat také o certifikaci ISO 14001, ta nám byla úspěšně přidělena, neboť přístup našich zaměstnanců k životnímu prostředí je klíčový. Totéž platí i o odpadovém hospodaření.

O dalších kvalitách firmy hovoří i potvrzení od Národního bezpečnostního úřadu kdy firma splnila podmínky pro získání Bezpečnostní prověrky na stupeň „Důvěrné“, který jsme obdrželi v roce 2004.

Můžeme se stát  partnerem při dokončení i Vaší stavby. Kontaktujte nás, my zajistíme vše pro vzájemnou spokojenost. 

Novinky

Stavební firma STAFI finalizace staveb s.r.o. se již od roku 1997 zaměřuje na dokončovací fáze stavebních prací – okna, dveře, zateplování fasád i rekonstrukce střech.

Provádíme také revitalizace bytových i panelových domů. Pomůžeme vám využít dotaci Zelená úsporám, Nový panel, nebo Jessika.

Kontakt

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.
VZORKOVÁ PRODEJNA OKEN A DVEŘÍ

ŠTROSSOVA 905, PARDUBICE U KOSTELÍČKA

TEL: 466 614 060, 604 243 504 e-mail: stafi@stafisro.cz

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. - netfirmy.czOkna - netfirmy.cz

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Stafi doporučuje: Stabrix - Rakouská vína - Profiklub - 
slide-out-01