STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.Štrossova 905, Pardubice 530 02, tel.: 466 614 060, e-mail: stafi@stafi-pardubice.cz
Stavební firma - okna - dveře - parapety - schodiště - zateplování
STAFI s.r.o. -> OKNA

Plastová okna - dřevěná eurookna

Dodávky a montáž plastových i dřevěných oken - Pardubice

V oblasti výplní otvorů se specializujeme na dodávky a montáž plastových oken z profilů ALUPLAST, tak i dřevěných eurooken TWW i ostatních typů jako například špaletových oken, posuvných a další. 

K distribuci plastových oken je zaveden velkoobchod, kde je stále na skladě 12 druhů typizovaných oken pro panelové domy.

Pro styk se zákazníkem slouží VZORKOVÁ PRODEJNA ve Štrossově ulici v Pardubicích. Zde Vám poskytneme veškeré informace.NOVÁ SLUŽBA PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY

---------------------------------------------------------------------

DODÁME A NAMONTUJEME VÁM REKUPERAČNÍ JEDNOTKU

s výkonem až 55 m3/hod do stávajícího objektu

Bližší informace získáte u nás na vzorkové prodejně ve Štrossově ulici.

Mít doma čerstvý vzduch je nezbytné. Větráním však do místnosti vniká v zimě chlad a v létě teplo, takže nás to svádí k zavírání oken a pobývání v nezdravém prostředí. Řešení představuje domovní rekuperace, která je ale nákladná a náročná na zabudování. To ale neplatí o lokální rekuperační jednotce DL 50.

Recenze lokální rekuperační jednotky DL 50 :

Koncem minulého roku se nám v redakci naskytla možnost testování „pozoruhodné novinky” v podobě lokální rekuperační jednotky. Tato jednotka malého výkonu – s nastavitelným objemem větraného vzduchu od 15 do 55 m3/hod – má být unikátní v tom, že se snadno instaluje na jedno místo, nepotřebuje žádné protikusy, nepotřebuje vzduchotechnické rozvody a dosahuje účinnosti rekuperace až 90 %. Nyní, po více jak půl roce provozu, můžeme zhodnotit reálný přínos a posoudit, zda-li se nejedná pouze o marketingové sdělení.

Hlavním součástí rekuperační jednotky je protiproudý výměník tepla, neboli rekuperátor, ve kterém se předává teplo z odvětrávaného vzduchu do čerstvého vzduchu nasávaného z venčí. Tím převážná část tepla, nebo zimy v parných letních dnech, zůstává i při výměně vzduchu v místnosti.

http://www.stavebnictvi3000.cz/clanky/recenze-lokalni-rekuperacni-jednotky-dl-50/

Plastová okna - REGENERACE BYTOVÉHO DOMU NA HRÁDKU, PARDUBICE  2009 Plastová okna - ZATEPLENÍ A VÝMĚNA OKEN SLADKOVSKÉHO, PARDUBICE 2010 Plastová okna - ZATEPLENÍ A VÝMĚNA OKEN NA BYTOVÉM DOMĚ ZDIMĚŘICKÁ, PRAHA 4  2010 Plastová okna - DODÁVKA OKEN A DVEŘÍ BYT.DŮM DUBINA PARDUBICE  2007 Plastová okna - DODÁVKA A MONTÁŽ OKEN NA VZOROVÝ DŮM NASAVRKY 2010 Plastová okna - VÝSTAVBA BYTOVÉHO DOMU OSNICE U PRAHY 2008 Plastová okna - ZATEPLENÍ A VÝMĚNA OKEN PANEL.DOMU UL. K POLABINÁM PARDUBICE 2006 RENOVACE TRUHLÁŘSKÝCH PRVKŮ RADNICE PARDUBICE 2006 

Novinky

Stavební firma STAFI finalizace staveb s.r.o. se již od roku 1997 zaměřuje na dokončovací fáze stavebních prací – okna, dveře, zateplování fasád i rekonstrukce střech.

Provádíme také revitalizace bytových i panelových domů. Pomůžeme vám využít dotaci Zelená úsporám, Nový panel, nebo Jessika.

Kontakt

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.
VZORKOVÁ PRODEJNA OKEN A DVEŘÍ

ŠTROSSOVA 905, PARDUBICE U KOSTELÍČKA

TEL: 466 614 060, 604 243 504 e-mail: stafi@stafisro.cz

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. - netfirmy.czOkna - netfirmy.cz

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Stafi doporučuje: Stabrix - Rakouská vína - Profiklub - 
slide-out-01