STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.Štrossova 905, Pardubice 530 02, tel.: 466 614 060, e-mail: stafi@stafi-pardubice.cz
Stavební firma - okna - dveře - parapety - schodiště - zateplování
STAFI s.r.o. -> microsite -> www.stavebni-prace.net

PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. je pardubická stavební firma s dlouholetou tradicí, specializující se na rekonstrukce a revitalizace staveb, zateplování fasád s kompletní dodávkou a montáží kvalitních oken a dveří. Zajišťujeme také celkové dodávky střech na klíč. To vše také v programu ZELENÁ ÚSPORÁM.

 

PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ - VÝSTAVBA BYTOVÉHO DOMU OSNICE U PRAHY 2008  PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ - Regenerace bytového domu Na Hrádku, PARDUBICE 2009  PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ - Výroba a montáž Doplňkového informačního systému VIA REGIA  PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ - STAVBA BETON.SKELETU PRO STOP SHOP PŘÍBRAM 2007 PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ - Na Třísle, Pardubice 2010  PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ - Stavební úpravy JIP interna Pardubické krajské nemocnice a.s. 2009  PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ - Bytový dům Zdiměřická, PRAHA 4  PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ - REKONSTRUKCE STŘECHY BENEŠOVO NÁM.PARDUBICE 2008  PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ - Bytový dům Sladkovského Pardubice  PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ - REKONSTRUKCE ŠATNY KONZERVATOŘE PARDUBICE 2008  PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ - PANEL.DUM UL. K POLABINÁM PARDUBICE 2006  PLASTOVÁ OKNA - ZATEPLOVÁNÍ - Sanace o oprava suterénních prostor po požáru - Sokolovská 2721, PARDUBICE 2009

 

-      V oblasti výplní otvorů se specializujeme na dodávky a montáž oken, jak plastových z profilů ALUPLAST, tak dřevěných eurooken TWW i ostatních typů jako například špaletových oken, posuvných a další.

-      K distribuci plastových oken je zaveden velkoobchod, kde je stále na skladě 12 druhů typizovaných oken pro panelové domy.

-      Pro styk se zákazníkem slouží VZORKOVÁ PRODEJNA ve Štrossově ulici v Pardubicích. Zde Vám poskytneme veškeré informace.

-       Pro dodávky interiérových dveří SAPELI  slouží pro styk se zákazníkem VZORKOVÁ PRODEJNA ve Štrossově ulici v Pardubicích. Zde je na ploše 130 m2 vystaveno 25 ks různých modelů dveří a obložkových zárubní SAPELI.

-       Zaměstnanci firmy provádějící montáže dveří jsou pravidelně proškolováni přímo u výrobce firmy SAPELI, pro jednotlivé druhy dveří – jak otočných, posuvných, protipožárních i bezpečnostních. Na základě těchto školení naše firma obdržela patřičné certifikáty o oprávněnosti provádět montáže dveří bezpečnostních, protipožárních a pod.

 

-     REVITALIZACE PANELOVÝCH DOMŮ

        Zaměstnanci  firmy používají při zateplování a opravách panelových domů i jiných objektů stavební technologie od renomovaných firem jako je např. BASF, SIKA, STO, PRINCECOLOR, WEBER pro které jsou proškoleni a mohou využít praxí ověřené zkušenosti.

  

-     PRŮMYSLOVÁ VÝSTAVBA

      V této oblasti se firma specializuje na výstavbu betonových skeletů obchodních center, skladů logistického zabezpečení a výrobních hal. Dále se zabýváme výstavbou zvláštních objektů pro laboratorní účely a speciálních budov podléhajících režimu utajení.

 

-     BYTOVÁ VÝSTAVBA

       Výstavba bytových domů, nebo subdodávky řemesel pro jiné generální dodavatele, ale také veškeré rekonstrukce bytového fondu i objektů občanské vybavenosti.

 

-     KOMPLETNÍ DODÁVKY STŘECH

       Specializovaný tým pracovníků je pravidelně proškolován k novým technologiím a výrobkům také v oblasti pokládky střech se zaměřením  na firmu BRAMAC. U rovných střech se soustřeďujeme na pokládku modifikovaných asfaltových pásů SBS, převážně systémem kotvením.

 

-     SPECIÁLNÍ STAVEBNÍ ČINNOSTI

       Zde zařazujeme rekonstrukce retenčních nádrží, rekonstrukce protihlukových stěn, výstavbu informačních center a jiné.

 

-     PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY

     V protipožárních systémech jsme vlastníky certifikátu pro montáž sádrokartonu KNAUF a cementotřískových desek CETRIS.

Novinky

Stavební firma STAFI finalizace staveb s.r.o. se již od roku 1997 zaměřuje na dokončovací fáze stavebních prací – okna, dveře, zateplování fasád i rekonstrukce střech.

Provádíme také revitalizace bytových i panelových domů. Pomůžeme vám využít dotaci Zelená úsporám, Nový panel, nebo Jessika.

Kontakt

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.
VZORKOVÁ PRODEJNA OKEN A DVEŘÍ

ŠTROSSOVA 905, PARDUBICE U KOSTELÍČKA

TEL: 466 614 060, 604 243 504 e-mail: stafi@stafisro.cz

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. - netfirmy.czOkna - netfirmy.cz

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Stafi doporučuje: Stabrix - Rakouská vína - Profiklub - 
slide-out-01